Itāļu dekoratīvais apmetums Antica Signoria

Dzīvošana telpā, kurai sienas ir apmestas ar venēcijas apmetumu, ir līdzīga  dzīvei latvijas izcelsmes amerikāņu ekspresionista Marka Rotko lielajās gleznās. Apmetuma Antica Signoria varavīksnes krāsu tekstūras gaismas mijiedarbība ar dabīgu krāsu gammu un puscaurspīdīgu gleznieciskumu rada neatkārtojamu dziļuma un kustības efektu no katra apkārtējās telpas centimetra.

Akcija. Vasaras periodā cenas darbam un materiāliem ir samazinātas līdz 20 eiro par kvadrātmetru!

Itāļu dekoratīvo apmetumu oficiālais pārstāvis Latvijā paziņo saviem klientiem par pazemināto cenu dienu sākumu uz visu Antica Signoria produkciju un meistaru pakalpojumiem.

Piedāvājamam venēcijas apmetumu sortimentam piemīt praktiski neierobežota krāsas, faktūras un dizaina izvēle. Dabīgās un mūsdienīgās komponentes nodrošina augstu ilgmūžību un ļoti zemus ekspluatācijas izdevumus.

Mūsu cienījamie klienti pēc savas gribas var izmantot profesionālā dizainera un meistaru-apmetēju pakalpojumus, kuri mākslinieciski pārklās ar venēcijas apmetumu. Rezultātā jūsu dzīvojamais un komerciālais nekustāmais īpašums pārvērtīsies par īstā itāļu mākslas, skaistuma un burvīguma paraugu.

Salons-veikals Signoria Deko – tā ir 100% klientu apmierinātība!