Dekoratīvie apmetumi un krāsas, kā arī gludās krāsas Antica Signoria ir izgatavotas uz ūdens bāzes, tāpēc tās ir videi draudzīgas. Tās neizdala smaku uzlikšanas, kā ar ekspluatācijas laikā.

Gatavo (tonēto) krāsu, ja tai nav pievienots ūdens, var uzglabāt 2 mēnešus. Pēc šī termiņa izbeigšanās krāsu ieteicams pirms lietošanas no jauna sajaukt.

Venēcijas apmetumi ir dekoratīvo apmetumu paveids. Venēcijas apmetuma efekts izpaužas marmora imitācijā uz sienām.

Labdien! Sienu pirms dekoratīvā apmetuma uzlikšanas sagatavo standarta kārtībā: vispirms siena tiek apmesta, pēc tam – špaktelēta. Dekoratīvās krāsas uzlikšanai sienu sagatavo tāpat kā pirms krāsošanas ar gludajām krāsām. Ja apdarei izvēlēsieties faktūras apmetumu, sienu sīkie izciļņi tiks nosegti, jo šādu pārklājumu biezums sasniedz 2–5 milimetrus.

Dekoratīvā apmetuma vai krāsas patēriņš ir atkarīgs no pielietojamā materiāla. Parasti dekoratīvās krāsas patēriņš, ņemot vērā, ka pēc sava sastāva tā ir šķidra, ir 100–250 grami uz kvadrātmetru. Savukārt pēc sastāva biezā dekoratīvā apmetuma patēriņš var sasniegt 2 kilogramus uz kvadrātmetru.

Ja dekoratīvā apmetuma uzklāšanas tehnoloģija ir bijusi pareiza, tad materiālam ir ļoti ilgs kalpošanas mūžs, un tas nav kaprīzs izmantošanā. Ar dekoratīvā apmetuma un krāsas Antica Signoria pareizu uzklāšanas tehnoloģiju var iepazīties videomateriālos par meistarklasēm, ko jūs atradīsiet mūsu tīmekļa vietnē.

Dekoratīvo apmetumu var notīrīt ar mitru lupatu, neizmantojot ķīmiskos līdzekļus.

Parasti vasku uzklāj uz Venēcijas apmetumiem, lai iegūtu papildu estētisko efektu, tostarp arī papildu aizsardzību. Gludajiem dekoratīvajiem pārklājumiem, kā arī faktūras apmetumiem Antica Signoria ir vairāki aizsargājoši fiksatori.

Dekoratīvo apmetumu nav ieteicams uzklāt „priekšauta zonās”. Taču virtuves sienām droši var klāt virsū dekoratīvās krāsas un faktūras apmetumus, tos var papildus aizsargāt ar fiksatoru, vasku vai laku papildu izturībai.

Var, dekoratīvie apmetumi un krāsas Antica Signoria ir izgatavoti uz ūdens bāzes, līdz ar to tos var izmantot arī vannas istabās. Ir arī dekoratīvie apmetumi uz kaļķu bāzes, ko izmanto telpās ar paaugstinātu gaisa mitrumu, piemēram, pagrabos, saunās, baseinos. Nav ieteicams uzklāt dekoratīvos apmetumus un krāsas vietās, kurām ir pastāvīgs tiešs kontakts ar ūdeni.

Jā, mūsu rīcībā ir specializēta brigāde, kura veic dekoratīvo krāsu un apmetumu Antica Signoria uzlikšanas darbus. Detalizētu informāciju par izcenojumiem jūs varat iegūt pa tīmekļa vietnē norādīto tālruni. Mēs sniedzam arī bezmaksas apmācību (meistarklase) par tā pārklājuma veida uzlikšanu, kuru jūs būsiet iegādājušies mūsu salonā.

Zemas kvalitātes instrumenti, piemēram, ķelle ar atnadžiem, protams, var sabojāt uzklāto Venēcijas apmetumu. Mūsu salonā Jūs varat iegādāties vispiemērotāko instrumentu dekoratīvo apmetumu un krāsu Antica Signoria uzklāšanai.

Visas video pamācības ir pieejamas mūsu tīmekļa vietnē katra materiāla kartītē. DVD diskus mēs nepārdodam.

Ar katalogiem ar dzīviem izkrāsojumiem vairumam materiālu var iepazīties mūsu salonā. Iesakām Jums apmeklēt mūsu biroju, lai izvēlētos piemērotāko krāsu. Mēs neiesakām piemeklēt materiāla toni internetā, ņemot vērā, ka krāsu atspoguļojums monitorā var neatbilst attiecīgajiem toņiem dabā. Gludās akrila krāsas Antica Signoria tonējamas pēc dažādiem vēdekļiem, starp kuriem ir Speedy 2, NCS, RAL, Pantone. Pēc tiem var izvēlēties krāsu toni.

Starpību starp dekoratīvajiem apmetumiem un dekoratīvajām krāsām nosaka dažādi efekti uz sienām. Katrs materiāls uzliekams savā veidā, kura rakstu var iegūt tikai, izmantojot konkrēto produktu. Faktūras apmetumiem parasti ir biezāks slānis, līdz ar to tie ir praktiskāki. Taču arī gludajām gludajām dekoratīvajām krāsām ir aizsargājoši fiksatori, kas pastiprina un palielina pretestību pret virsmas noberzi.

Lai sagatavotu virsmu pirms dekoratīvā apmetuma uzklāšanas, nepieciešams dziļas iesūkšanās akrila ūdens emulsijas gruntējums. Parasti mēs iesakām uzklāt gruntējumu atbilstoši Antica Signoria rūpnīcas priekšrakstiem, ko arī var iegādāties mūsu veikalā. Ja sienas jau ir gruntētas, tad papildu gruntējums nav nepieciešams.

Uzdot jautājumu var uzrakstot vēstuli uz e-pastu info@anticasignoria.lv