Screenshot 2015-12-01 15.18.23Nosaukums Antica Signoria ir cēlies no „Siņjorijas pils” (Palazzo della Signoria) Florencē, kas ir celta XIV gadsimtā un šobrīd pilda Florences pilsētas pašvaldības ēkas funkciju. 1540. gadā lielhercogs Kozimo I (Cosimo I) no slavenās Mediči dzimtas nolēma pārcelt lielhercoga ģimenes rezidenci uz šo pili. Pils atrodas Siņjorijas laukumā (Piazza della Signoria, kur ir iespēja baudīt izcilus apskates objektus, starp kuriem ir arī slavenā Mikelandželo skulptūra „Dāvids”. Šai vietai piemīt mūžības šarms, un tā ir devusi iedvesmu dekoratīvo apmetumu Antica Signoria līnijai, kurā iekļauta virkne apdaru, kas spēj piešķirt dzīvojamajām un komerciālajām telpām izsmalcinātību un eleganci.

Dekoratīvo apmetumu līnija ir ļoti plaša: dabiskie un sintētiskie Venēcijas apmetumi; perlamutra, zīdainās apdares; maigās glazūras; marmora un travertīna viļņi; dažādi pigmenti, kas laistās visās varavīksnes krāsās; matētie un perlamutra efekti. Nepārtraukti meklējumi un īpašā uzmanība, kas piešķirta dizaina tendencēm, ļauj Antica Signoria produktiem vienmēr apmierināt arvien augošās tirgus prasības; katra kolekcija ir izstrādāta, lai nodrošinātu vieglu pielietojumu un teicamu rezultātu.

Visai līnijai piemīt īpašs akcents, kas vērsts uz saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi atbilstoši Eiropas sertifikātiem ISO 9001 un ISO 14001 un galvenajām prasībām, kas nodrošina zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) emisiju līmeni.

Pēdējos gados Antica Signoria līnija tika prezentēta visprestižākajās starptautiskajās izstādēs kā, piemēram, MadeExpo (Milānā), Farbe (Minhenē un Ķelnē), MosBuild (Maskavā), KazBuild (Almati), BFC Stores (Brisbenā un Sidnejā), Big5 (Dubajā), Sebee (Belgradā), I-деко (Stambulā), Interbud (Kijevā), Krasivije Doma (Красивые Дома) (Maskavā), Ambienta (Zagreb), Index (Индекс) (Sanktpēterburgā) un guva ievērojamus panākumus.

Izvēlēties Antica Signoria nozīmē paļauties uz visu dekoratīvo materiālu līniju, kurai piemīt nevainojama kvalitāte un mūžības šarms.